KONST / Litografier / Färglitografi 13396118

nr 1339 6118

Lillan Michelin

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 54x41 cm

Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 18:22:40

31/7 05:41:38 1      300 kr
3/8 11:39:58 2      Vinnande bud

Lillan Michelin

Läs mer om Lillan Michelin